Jak objednávat

Všechny produkty společnosti PROTECH jsou k dispozici na těchto stránkách. Nejnovější série CD s aktuálním souborem programů je k dispozici zde. Pokud si CD stáhnete a nainstalujete, budou všechny programy pracovat v demonstračním režimu.

Rozhodli jste se zakoupit některý z produktů společnosti PROTECH? Zvolte z níže uvedených způsobů objednání ten, který Vám nejvíce vyhovuje a pokračujte v objednávce. Pokud si nejste zcela jistí s vhodným výběrem programů pro Vaše potřeby, můžete využít konzultaci na telefonním čísle 487 727 254.

Objednávkový formulář

Objednat produkty společnosti PROTECH můžete pomocí objednávkového formuláře. Přijetí objednávky bude potvrzeno do 2 pracovních dnů.

Objednávka e-mailem

Závazná objednávka musí obsahovat: Vaše kontaktní údaje, Vaše daňové údaje, Váš souhlas s licenčním ujednáním a přesnou specifikaci programů. Pokud požadujete zaslání na dobírku, uveďte to v objednávce. Objednávku zašlete na e-mail protech@protech.cz Přijetí objednávky bude potvrzeno do 2 pracovních dnů.

Prodej na Slovensko

Objednávky pro Slovensko zajišťuje společnost HERZ, spol. s r.o., Bratislava. Spojení naleznete v Kontaktech.

Postup objednávky

Dodací podmínky

Vzhledem k častým aktualizacím produktů využíváme standardně elektronickou distribuci programů. Nejnovější CD s aktuálním souborem programů je k dispozici ke stažení zde.

Po úhradě zakoupených programů Vám nejpozději do 2 pracovních dnů zašleme poštou HW klíč a e-mailem aktivační soubory k zakoupeným programům. Zásilky posíláme doporučeně prostřednictvím České pošty. Balné a poštovné není účtováno.

Způsob úhrady

Máte možnost zvolit následující typy plateb:

Bankovním převodem na základě proforma/zálohové faktury

Na základě objednávky Vám bude e-mailem zaslána proforma faktura. Daňový doklad spolu s HW klíčem obdrží zákazník poštou po připsání úhrady na náš účet.

Dobírkou

Platba při doručení HW klíče na fakturační nebo doručovací adresu, kterou uvedete ve své objednávce, na tuto adresu bude také odeslán originál daňového dokladu.