Technická podpora

Placená podpora

Odborné konzultace k problematice vytápění, hodnocení budov a dimenzování otopných soustav spadají do balíčku placené podpory. Více informací na stránce Placená podpora.

Webináře

Společnost PROTECH připravuje pořádání seminářů po internetu – webinářů. Tato služba umožní pořádat průběžně školení práce s programy PROTECH. Účastníci webináře sledují výklad lektora na svém počítači. Během webináře mají možnost se přihlásit do diskuse a klást otázky, které může lektor obratem zodpovědět. Webinář, v porovnání s klasickým seminářem, přináší účastníkům velkou úsporu nákladů a času. Společnost PROTECH může díky webinářům pružně reagovat na „poptávku“ na jednotlivá témata. V řadě případů bude možné přizpůsobit zahájení webináře potřebám většiny přihlášených účastníků. Předpokládáme, že délka webináře bude přibližně 2 hodiny. Tento systém též v umožní zavedení služby individuálních konzultací nad dokumentací zpracovatele. Popis postupu při registraci a připojení se na webinář, bude po zprovoznění celého systému umístěn na těchto stránkách. Zahájení webinářů je podmíněno úpravou připojení na internet ze strany poskytovatele, kterou nyní zajišťujeme.

Semináře a školení

Společnost PROTECH pořádá semináře a školení, jejichž seznam najdete na stránce Přehled seminářů a školení.

Diskuzní fórum

Uvítáme vložení Vašeho dotazu do diskuzního fóra, do kterého mají přístup všichni uživatelé programů PROTECH. Před vložením dotazu si prosím pročtěte diskutovaná témata, protože Váš dotaz již mohl být zodpovězen.

Telefonické spojení

V naléhavých případech nás kontaktujte na telefonním čísle 487 727 254.